#Makedonia Pt.2

Další den jsme zamířili projít okolí centra, včetně jejich Old bazaaru kde je to jeden krámek vedle druhého. Převážně jde o malé obchůdky s texitilem, zlatnictví, pekárny, restaurace nebo kavárny.  Stačilo tak nějak prokličkovat ulice Old bazaaru, vyjít pár schodů a už na nás… chcete vědět víc?

#Makedonia Pt.1

Makedonie a proč zrovna tam? Zkuste se zamyslet a spočítat kolik lidí ve vašem okolí navštívilo tenhle stát. Tahle destinace určitě nebude idální místo pro všechny, ale své kouzlo má. Navíc pokud hledáte kam levně vyrazit, tak je to ideální volba. Nás Terezka ubytovala přes Airbnb do tohohle… chcete vědět víc?

#Radegastovna

Stále vysmátý sympaťák Petr je opravdovým králem výčepu. Mluvil o pivu s láskou a jde vidět, že ho tato práce baví. Až tento chlapík mi ukázal a vysvětlil jak se správně čepuje pivo a musím uznat, že je to kumšt! Na fotkách tak můžete vidět mlíko, šnyt a hladinku. Radegastovna je krásná… chcete vědět víc?

#Fajtfest

Ačkoliv má Fajtfest příští rok již 10 narozky, pro mě byl ještě do letoška velkou neznámou. Nevěděl jsem ani co pořádně čekat. Kromě line-upu se tohle ale čekat nedalo. První den po brutální průtrži se totiž veškeré dění přesunulo z hlavní stage do skibaru kde to byl naprostej punk. Tenhle start… chcete vědět víc?