#Scotland Pt.4

Dean Village je trochu odlehlé místo od centra s kouskem přírody a plné historie. Krásné místo plné klidu, takřka žádný turistický ruch a nespočet spokojených kočičích kamarádů. Tohle oranžové pití Irn Bru je minimalně tady v Anglii extrémně populární,… chcete vědět víc?

#Scotland Pt.3

Bylo už něco po deváté večer a my začali mít hlad. Do Holy Cow jsme došli těsně před zavíračkou, takže jak dva hladoví psi jsme hledali jinou nejbližší restauraci s veganskou variantou. Bingo! Pár ulic odtud je italská restaurace Zizzi. Byla to vlastně spíš pizzerie, lehce schovaná v menší… chcete vědět víc?

#Scotland Pt.2

Tenhle den měl pouze jeden cíl. Dojít k Holyrood Park a vyšlápnout až na Arthur's Seat. Pár metrů od domova jsme našli tuhle pohádkovou knížku, která nám zřejmě chtěla naznačit jak náš výlet vlastně bude vypadat. Tenhle panoramatický výhled na Arthur's Seat rozhodně doporučujeme… chcete vědět víc?

#Scotland Pt.1

Pohled z letadla versus pohled z přístavu. Runway letiště v Edinburghu je směřovaná od moře, takže se po celý čas přistávání můžete koukat na tenhle severní cíp města. Pokud poletíte do Edinburghu mám pro Vás jeden docela zajímavý tip jak si ušetřit třeba na kávu a zákusek. Pokud dojdete od… chcete vědět víc?