#Radegastovna

Stále vysmátý sympaťák Petr je opravdovým králem výčepu. Mluvil o pivu s láskou a jde vidět, že ho tato práce baví. Až tento chlapík mi ukázal a vysvětlil jak se správně čepuje pivo a musím uznat, že je to kumšt! Na fotkách tak můžete vidět mlíko, šnyt a hladinku. Radegastovna je krásná… chcete vědět víc?

#Fajtfest

Ačkoliv má Fajtfest příští rok již 10 narozky, pro mě byl ještě do letoška velkou neznámou. Nevěděl jsem ani co pořádně čekat. Kromě line-upu se tohle ale čekat nedalo. První den po brutální průtrži se totiž veškeré dění přesunulo z hlavní stage do skibaru kde to byl naprostej punk. Tenhle start… chcete vědět víc?

#Ireland Pt.3

Po předešlém výletu do Howth jsme tentokrát zamířili k Poolbeg majáku. Na mapě se to zdá být kousek, jenže my nebyli ani v polovině cesty a nad náma se začalo zatahovat. "Co teď? Jdeme domů nebo to risknem?". S vědomím, že dojdem totálně durch jsme teda vesele pokračovali dál k moři. Bylo po… chcete vědět víc?

#Ireland Pt.2

Plán pro následující den byl hrozně jednoduchej a to vyrazit za přírodou. Konkrétně jsme měli vyhlídlou rybářskou vesničku Howth, která tvoří severní hranici Dublinského zálivu. Průser byl těch 20 km z centra. Ideální by bylo kolo, jenže po půl hodině snahy dostat kolo u automatu Just Eat nás… chcete vědět víc?