#Scotland Pt.1

Pohled z letadla versus pohled z přístavu. Runway letiště v Edinburghu je směřovaná od moře, takže se po celý čas přistávání můžete koukat na tenhle severní cíp města. Pokud poletíte do Edinburghu mám pro Vás jeden docela zajímavý tip jak si ušetřit třeba na kávu a zákusek. Pokud dojdete od… chcete vědět víc?

#Fajtfest

Asi není potřeba představovat Fajtfest. Tohle už je desátý ročník jednoho z nejlepších open air fesťáků v rámci core žánru. Většinou pochopíte už z fotek, na které kapely jsem se těšil a měl je tak v hledáčku trochu častěji. Dobrý příklad je Ocean Ate Alaska. Ta se stala mým favoritem… chcete vědět víc?

#Makedonia Pt.2

Další den jsme zamířili projít okolí centra, včetně jejich Old bazaaru kde je to jeden krámek vedle druhého. Převážně jde o malé obchůdky s texitilem, zlatnictví, pekárny, restaurace nebo kavárny.  Stačilo tak nějak prokličkovat ulice Old bazaaru, vyjít pár schodů a už na nás… chcete vědět víc?

#Makedonia Pt.1

Makedonie a proč zrovna tam? Zkuste se zamyslet a spočítat kolik lidí ve vašem okolí navštívilo tenhle stát. Tahle destinace určitě nebude idální místo pro všechny, ale své kouzlo má. Navíc pokud hledáte kam levně vyrazit, tak je to ideální volba. Nás Terezka ubytovala přes Airbnb do tohohle… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »